Zajímavosti - okenní sušáky, předokenní sušáky


Jak rozumnět našemu firemnímu logu

Business, Activ, Guarantee, Intelligent, Original

Ochranná známka
Ochranná známka je na každém produktu vyrobeném na našich továrních linkách.


Zatěžovací zkouška
KLASSIC = CLASSIC (mezinárodní název, který jsme použili k prezentaci)
Zatížení 85 kg na okenním plastovém euro sušáku Classic a plastovém okně:Zatízeni 0,85 kN. Tah o síle 0,1 kN odpovídá váze 10 kg. Ani v tomto případě nebylo zaznamenáno poškození odtokového kanálku a samotného patentovaného úchytu na plastovém profilu rámu okna.

Při zkoušce nedošlo v místě odtokového kanálku k DEFORMACI plastového okenního rámu ani vlastního úchytu. Hliníková výztuž je měkkého původu proto není možné poškodit jakoukoliv část plastového okna při maximálním přetížení. Při deklarovaném zatížení dochází vždy k deformaci našeho produktu! To také zaregistrovala spolu s námi i staní zkušebna, která potvrdila shodu našich testovaných výrobků.

video zátěžový test

Hliníková výztuž
Řezání hliníkového profilu, který se vkláda do plastového profilu naší firmy. Tím je zajištěna dostatečná pevnost výrobku.


Na bagio.cz nyní i přes www.susak.cz!
Naše firma odkoupila doménu www.susak.cz, což nám i Vám nyní umožní přístup na stránky BAGIO i přes tuto adresu!

Přímý dotek ruky
Vzorek našeho plastového profilu zdarma!
Pro bližší seznámení s naším produktem si dovolujeme zaslat Vám vzorek materiálu, z kterého je Váš vybraný výrobek zhotoven.

Sami budete mít takto možnost posoudit, jak je příjemný a hřejivý na dotek.

Video návod
Vážení zákazníci, naše firma se rozhodla připravit pro Vás DVD návod pro jednoduché zaměření a instalaci bez nutnosti kontaktu s naším klientským centrem. Na návodu usilovně pracujeme a k dispozici bude v nejbližším možném termínu.

Příprava pro budoucí zateplení rodinného nebo panelového domu
Příprava kotvení produktu pro budoucí zateplení panelového domu, kde došlo k výměně plastových oken. Zde je nutné použití dvou vrtů do betonové nebo jiné stavební fasády.

Prohlédnout detail

Nevyklánějte se z plastových oken!
Vyvinuli jsme bezpečnostní systém pro bezpečné sušení prádla. S plastovým euro sušákem PREMIO se nyní nemusíte vyklánět z plastového okna. Jednoduchým tahem se sklopný euro sušák dostane do polohy pro pohodlné zavěšení právě vypraného prádla. Více na fotografiích

Vznik plísní
Plísně patří k nežádoucím jevům zhoršujícím klimatické prostředí v interiéru budov. Plísně se nejčastěji tvoří v místě kondenzace vodních par, které vznikají odpařováním, koupáním, vařením, sušením prádla (!).
Ke vzniku plísní zpravidla dochází při dosažení určitého poměru mezi povrchovou teplotou stěny a relativní vlhkostí vzduchu v místnosti.
Základní podmínky pro vznik plísní:
- příliš nízká povrchová teplota stěn
- vysoká velká relativní vlhkost vzduchu
- nízká intenzita přirozeného a nuceného větrání
- přítomnost zdrojů vlhkosti v bytě: sušení prádla, vaření stravy
Obyvatel bytu může podpořit vznik plísní uzavíráním ventilů topení, intenzitou a způsobem větrání, intenzitou tvorby vlhkosti.
Okenní Euro sušák pro plastové okno - lék proti plísním...
Sušení vypraného prádla přirozeným způsobem přičemž dochází i k vyvětrání obytného prostoru je jedním z důležitých opatření, která mohou vzniku plísní zabránit, ovšem ve spojení s ostatními nezbytnými opatřeními, která zabrání možnosti kondenzace vodních par na chladnějším povrchu ( regulace otopné soustavy, správný typ oken a jejich způsob osazení, zajištění výměny vzduchu v místnosti, omezení zdrojů vodní páry a vlhka.
Bubnová sušička a co o ní tvrdí evropští specialisté
Bubnovou sušičku používejte pouze tehdy, když je to absolutně nezbytné - každý cyklus sušení produkuje více než 3 kg emisí CO2. Sušit oděvy přirozenou cestou je zdaleka nejlepší způsob: šaty vám vydrží déle a potřebná energie je zdarma a bez znečišťování! Modernizace se někdy vůbec nevyplatí...

Více o spotřebě energie a kvalitě - evropská komise
Více o astmatu

Vyhledávací slova
Sušáky umíme kotvit: sušák na zeď, sušák do zdi, sušák na okno, sušák do okna, sušák na zárubeň, sušák na zateplenou fasádu, sušák bez vrtání, sušák, sušák na plastové okno, sušák na dřevěné okno, okenní sušička na prádlo, předokenní sušáky na prádlo, okenní sklopné sušáky na prádlo, hliníkové sušáky na prádlo, sušáky umíme vyrobit dle doložené dokumentace, cena Vám bude vždy zaslána po zpracování projektu, sušák před okno, venkovní sušák prádla, sušák prádla, okenní sušáky prádla, zámečnický sušák, bytový sušák, zahradní sušák, parapetní sušáky na prádlo

Zakázková výroba - plastová stavebnice
Realizace zakázky dle přiložené dokumentace a projektu. Lze vyrobit garažové a sklepní regály i nábytek, botník na chodbu, vozík na převoz čistících prostředků a další..


Prodáno: 894077
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR