NOVEI SUŠÁK KLIKKLAK 6 POLOH + 10 LET ZÁRUKY - POLOHOVATELNÝ SKLOPNÝ SUŠÁK BEZ VRTÁNÍ

Zásadní info. pro SVJ, BD a další společenství:

Po dobu splácení vašeho úvěru na revitalizaci domu, již není nutná další investice do údržby a 5ti násobného nákupu nového sušícího zařízení.

Odkaz vede na prezentaci, která je určena pouze projekčním kancelářím, SVJ, BD a stavebním společnostem.

Použité komponenty jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli a to včetně háčků pro upevnění šňůry. Všechny zjištěné závady v průběhu 15 letého používání zákazníkem jsou odstraněny.

Na nespotřební výrobky neposkytujeme žádné množstevní slevy.

Životnost našeho polohovacího sušáku je dle dodaných výpočtů až 27 let !

Sušící část je zcela bez šroubů !

Náš revoluční systém eliminuje jakékoliv možné povolování šroubových spojů a nutnou kontrolu dotažení po určité době používání, kdy dochází k nepřesnému ovládání mechanismů sušící části.

Povrchová úprava PVC vyrobeno s nejkvalitnějšího granulátu, který se používá na výrobu plastových oken. Pvc je opatřeno ÚV stabilizátorem, síla stěny pvc 2 mm. Výrobci sušáků se dnes neustále přetahují o to, který model sušáku je skutečně ten nejlepší. Svá tvrzení poté deklarují samotnými parametry jednotlivých zařízení, které v současnosti díky nejnovějším technologiím dosahují úcty hodných hodnot. Ani tato čísla vám však nezaručí, že sušák bude skutečně nejlepší a že s ním budete spokojeni. AUTOMATIZACÍ polohovacího kloubu s vyššími užitnými vlastnostmi se stáváme opravdu nejlepšími výrobci polohovacího mobilního sušáku s instalací kamkoliv vše v jednom zařízení. Automatizaci při zajištění sušící části v udané poloze u žádného sklopného sušáku nenaleznete. Technologie nás posunula do vůdčí pozice při získávání nových zákazníků, kteří opravdu využijí vyššího komfortu při sušení prádla, kdekoliv. Sušák jednoduše a rychle provede, co potřebujete kdekoliv, ne pouze z jednoho určeného místa.

Odkaz na nejvyšší komfortní zónu NOVEI sušák KLIKKLAK v levém menu.


Prodáno: 508527
zpět nahoru
  
        NEJKVALITNĚJŠÍ PLASTOVÝ PROFIL V ČR